Reference

"První návštěva u paní Horké byla neuvěřitelná, nikdo mě nedokázal takto pochopit a rozebrat do posledního šroubku. Klobouk dolů! Moc Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.
Kateřina
"Naprosto skvělá zkušenost. Paní Horká je jednička ve svém oboru a dokázala mi pomoct s mými problémy. Předčila mé očekávání a s její pomocí jsem plně spokojená. Byla jsem na několika sezeních a těším se na další. S klidným srdcem ji mohu doporučit všem." 
Dominika
"Jen těžko hledám slova, která by vystihla práci a vděk, který patří paní Horké. Dalo by se říct, že mě zachránila před sebou samotným. Byl jsem již na několika terapeutických sezení a  práci s energií. Paní Horkou mohu jen doporučit a budu se těšit na další společnou práci." 
Ondřej
"Velmi profesionální přístup, empatie. Příjemné prostředí, příjemná Šárka, prostě tak, jak to má být :-) Chodím pravidelně, takže velká spokojenost :-)."
Olga
"Šárka má profesionální a zároveň lidský přístup, zbytečně nemluví a nezahlcuje Vás, dokáže vystihnout a předat to podstatné. Navíc se vše odehrává v příjemné atmosféře a prostoru. Vřele doporučuji kraniosakrální terapii, což je pro mě známá metoda, a Šárka je v ní hodně dobrá a má zároveň i příjemné ceny. Co jsem však neznala a čím jsem nyní fascinována je biodynamická masáž dle Gerdy Boyesen, která pracuje a působí na několika úrovních, těším se na další návštěvu a posun v mém životě." 
Petra
"Díky Šárce jsem zjistila, že bez ohledu na to, jak moc miluji svou rodinu i JÁ MÁM PRÁVO NA VLASTNÍ ŠTĚSTÍ. Nevedla mě na cestu odpuštění, jak sobě tak rodičům, ukázala mi i jiné úhly pohledu.. které mi pomohly pochopit. A taky zjištění, že všechno chápat nemusím, že každý jsme jedinečný. Naše sezení bylo intenzivní skoro 3 měsíce 1x týdne. Po sezeních jsem se pokaždé cítila jinak, jindy to byla úleva, někdy naopak větší tíha a smutek. Ale je to proces který je správný, a každá fáze má svůj důvod. Tak jako po dešti přichází slunce, tak jako za deště přichází bouře. Cítím, že mě to vše posunulo, Šárka mě svedla z cesty smutku, trápení a beznaděje. Děkuji!"
Adéla
"Moc děkuji, jsem ráda, že jsem paní Šárku našla. Určitě se ráda vrátím, těch mých kostlivců už na prvním sezení objevila víc než dost." 
Zdeňka
"Wau, paní Šárku opravdu doporučuji! Velmi se mi líbí, že nejde jen o rozbor vnitřního stavu skrze slova. Šárka kombinuje klasikou terapii (povídání) s prací s tělem - kraniosakrální terapií, biodynamickou masáží a dalšími technikami jejichž název si nepamatuji. Ale právě tyto kombinace mi pomohly překonat velmi těžké období a stoupnout si do vlastní síly. Skrze tělo jsem se dokázala otevřít, pojmenovat si své trápení a bloky a začít s vědomou vnitřní prací. Šárko, jsem Vám velmi vděčná, děkuji!" 
Ema
"Kraniosakrální terapii mohu jen doporučit. Byla jsem mile překvapena, že se mi ulevilo od bolesti zad. Cítila jsem se dobře i po psychické stránce."
Aneta
"Velmi příjemná, charismatická paní a velice příjemná masáž. Nikdy jsem takový přístup nezažila. Mohu vřele doporučit, sama ji navštívím znovu."
Benoja

Šárka Horká
náměstí 17. listopadu 302
26101 Příbram VII

IČ 64762564

© 2023 Šárka Horká

"Půjde to, pokud budeš chtít."