Služby

image

Transformační psychologie
osobní konzultace - poradenství

Vědomí je mysl kreativní, vidí do budoucna, přehodnocuje minulost, anebo se odpojuje od přítomného okamžiku, když řeší v duchu problémy.

V konzultacích pracuji na bázi hlubinné terapie, dále podle individuálních potřeb kombinuji techniky a poznatky různých terapeutických směrů a energetické medicíny.
 
V důvěrném rozhovoru s klientem odhalujeme jeho omezující a škodlivé stereotypy v chování, které následně společně přenastavujeme v jeho prospěch.

image

Kraniosakrální terapie

Již po tisíciletí většina kultur považuje dotek za něco přirozeného a léčivého. Dnešní hektická, internetová doba však dotekům příliš nepřeje. Mnoho lidí z naší společnosti možná nikdy nezažilo citlivý, vyživující kontakt. V kultuře, která tolik propaguje mentální funkci a cení si těla pouze pro jeho vzhled a sexuální přitažlivost, jsou těla a doteky od psychiky izolované.

Jemná technika Kraniosakrální terapie pomáhá nalézat a obnovovat zpět naši životní sílu, smysl života a fyzickou rovnováhu.

image

Biodynamická masáž

Naše tělo je jako zápisník. Je v něm napsáno vše, co jsme prožili. Od našeho početí, porodu, dětství až po přítomnost. Vše se nám v těle ukládá. A když už je toho v našem pomyslném zápisníku moc, mohou se začít objevovat zdravotní obtíže.

Biodynamické masážní ošetření je zaměřeno především na končetiny, na uvolnění napětí v kloubech, kde se energie nejvíce blokuje. Biorelease přístup dokáže nastartovat sebeúzdravnou schopnost těla a přispět tak ke zpracování obtížných zážitků.

image

Regenerační masáž zad a šíje

Masáže podstatně ovlivňují náš celkový stav, a to jak tělesný, tak i duševní.

Masáž má uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. 

Kromě fyzického působení na zdraví si při masáži vydatně odpočinete a doplníte energii. Tato aktivní relaxace Vám dodá pocit "znovuzrození" a hlubokého zklidnění.

- Potřebujete změnu? -

Šárka Horká
náměstí 17. listopadu 302
26101 Příbram VII

IČ 64762564

© 2023 Šárka Horká

"Půjde to, pokud budeš chtít."